shuttersy w oknach, okiennice dekoracyjne

Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Planując aranżację wnętrza, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na okna. Przeważnie wybiera się klasyczne aranżacje, a więc zasłony i firanki, które czasami zestawiane są z roletami. Jednak jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice wewnętrzne shutters

Główną cechą shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można ustawiać je pod rozmaitymi kątami, w zależności od kaprysu mieszkańców. Produkuje się je z PCV, płyt pilśniowych, a także z drewna. Okiennice ozdobne shutters zakłada się przeważnie na oknach, jakkolwiek rewelacyjnie sprawdzą się również na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie widuje się wciąż stosunkowo rzadko, ale każdy z nas z pewnością kojarzy je z telewizji bądź kina, bowiem tego typu okiennice są bardzo popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w RPA czy w Australii.

Zalety shuttersów

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko wspaniale się prezentują, lecz mają również pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować użycie promieni słonecznych: w upalne miesiące ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – utrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niesłychanie stylowy wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość domu. Wypada również zaakcentować, że shuttersy reguluje się bez użycia linek, co rodzice dzieci oraz posiadacze psotnych zwierzaków, które zerwać sterczące sznurki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Post Author: