Zamienniki kapsułek do Nespresso

Zamienniki kapsułek do Nespresso

Zainteresowany Nespresso kapsułki? Zajrzyj tu

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej obecnych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu stopniowo pozyskiwały kolejnych miłośników. W tej chwili jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wykonuje wiele renomowanych firm.

Czy można nabyć kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Postanawiając o kupnie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do używania kawy w kapsułkach od jednego producenta. To bezpodstawna obawa. Patent na ten typ kapsułek wygasł 2012 r. więc w tym momencie w sprzedaży dostępnych są dziesiątki przeróżnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce firm jest Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu arabiki i robusty. Innym znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Venezia, Trieste, Firenze oraz Roma. W zależności od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty palonego drewna, suszonych owoców czy czekolady. Inni cenieni włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to m.in. Diemme (kawy Mente, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Nocciola, kawy z żeń-szeniem Ginseng Dolce, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza również rodzima firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Sublimo, Lungo czy Milano, w tym też kawy aromatyzowane – Chocolate, Carmel, Vanilla oraz Hazelnut.

Podstawowe opakowania sprzedawane w większości sklepów zawierają zazwyczaj 10 sztuk kawy w kapsułkach. Jednakże dla klientów, kupujących kawę hurtowo, kilku producentów też zestawy po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć cenę napoju. W przypadku, kiedy klient ma wątpliwości, czy wybrany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do prowadzącego sklep.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: