Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Chcesz zamówić maseczkę wielokrotnego użytku? Skieruj się tutaj

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, całkowicie odmieniła nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, których zadaniem jest chronić nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do kina bądź sklepu, gdzie najczęściej spotykamy większą zgrupowanie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Trwała maseczka wielorazowego użytku w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami w takim samym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są trwałość, komfort oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) za pomocą mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców oraz ludzi starszych

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby starsze, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: