Torby, notesy, odzież – co zamówisz w hurtowni gadżetów reklamowych

Torby, notesy, odzież – co zamówisz w hurtowni gadżetów reklamowych

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez promocji. Dziś reklama przybiera rozmaite formaty: publikuje się ją w telewizji, na portalach społecznościowych i w internecie. Ale wciąż nie rezygnuje się z tradycyjnej promocji za pomocą ulotek bądź kalendarzy. Stosuje się również jeszcze jeden model działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy niezwykle sobie cenią – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta logotyp firmy

W przeciwieństwie do innych form promocji, różnego typu gadżety są materialną rzeczą, która w wielu przypadkach jest bardzo przydatna, dzięki czemu używana jest dłużej. To z kolei powoduje, że nasi potencjalni współpracownicy i klienci bardzo je lubią. Trudno znaleźć kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w banku bądź w kancelarii ołówka lub torby na sprawunki. Są to wszak przedmioty, które zawsze należy mieć ze sobą. A co najważniejsze – taka rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem wykorzystując raz za razem taki gadżet, klient stale obcuje z logo marki, od której go otrzymał, tym samym nieświadomie zapada mu ona mocno w pamięć.

Hurtownia gadżetów reklamowych – sitodruk tekstyliach i plastiku

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na drewnie, tkaninie, jak i tworzywach sztucznych, toteż jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod, z których korzysta się przy personalizacji gadżetów promocyjnych. Najczęściej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież promocyjna – przeważnie nanosi się nadruki na t-shirty, a także na czapkach, kamizelkach czy polarach. Poza tym można nanieść logo na szlafroku, parasolu oraz torbie na zakupy. Jeśli poszukujemy szerokiego asortymentu produktów do nadruku, warto zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. U jednego dostawcy można wtedy zamówić nie tylko t-shirty i pozostałą odzież z nadrukiem, ale również m.in zawieszki do bagażu, breloczki czy termosy, co przyśpieszy organizację każdej kampanii reklamowej.

Post Author: