Strój do jazdy konnej – bryczesy

Strój do jazdy konnej – bryczesy

Chcesz zamówić bryczesy do jazdy konnej? Wejdź na horse-trade.pl

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być ciasne i elastyczne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych materiałów gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: