Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Zamów słoik z kranem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: