Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Dowiedz się, gdzie zamówić butelki szklane 500ml w hurcie.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to jednocześnie branża, w której świetnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smacznego, zdrowego lub niszowego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, aby produkt dłużej pozostał świeży, a więc najlepiej w słoiki i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików to sposób na optymalizację kosztów

Jasne jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, marmolady czy soki, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoje, butelki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła idealne do rozlewania wina, soków czy piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1400, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoiczkami hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: