Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Interesuje Cię oferta producenta drzwi drewnianych? Kliknij tu, aby uzyskać więcej informacji

Oknostol to firma, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na rynku sprawiło, że jej specjaliści zapewniają konsumentom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz usług. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale też ich trwałość, osiągnięte dzięki użyciu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, pełnej wygody eksploatacji, jak również zadowolenia klienta.

Czym wyróżniają się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla klientówposzukujących nietypowych, ale całkowicie funkcjonalnych i wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – wydajnie chronią przed zgiełkiem z zewnątrz oraz tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niestereotypowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, ponieważ wytwarzane są zawsze z surowców najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć także w obszarze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na darmowe doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wykonanych na podstawie ich indywidualnego projektu, bezbłędnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale też metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: