Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Jeśli szukasz blachy na rąbek, skieruj się na tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – zalety i wykorzystanie

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze grono entuzjastów, dlatego że idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia oraz pięknie wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w współczesnych domach, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są transportowane na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na rdzę oraz świetnie współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii i solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do redukcji kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od producenta.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: