Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz nabyć kontenery na gruz, koniecznie sprawdź ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: