Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Więcej w temacie Renault części Kraków na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: