Dlaczego warto trenować w profesjonalnej bluzie sportowej?

Dlaczego warto trenować w profesjonalnej bluzie sportowej?

Jeśli chcesz kupić bluzy Hummel, kliknij tu.

Kto uprawia sport systematycznie z pewnością spostrzegł, iż tylko dobra odzież sportowa umożliwia ćwiczenia w całkowitym komforcie. Szukając stroju do ćwiczeń, w szczególności tych na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze, bieganie bądź piłka nożna, pamiętajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – wygoda i bardzo dobre odprowadzanie wilgoci

Modele bluz z kapturem, zamkiem błyskawicznym oraz bez nich od lat są już stałym elementem codziennego ubioru. Nie zadziwiają nawet w zakładach pracy, w których dotąd obowiązywał surowy dress code. Bluzy postrzegane są jako odzież typu casual, dlatego że są wygodne i nie krępują ruchów, a zastosowanie w nich grubszych tkanin sprawia, że to świetna odzież wierzchnia na jesień i późną wiosnę. Bluzy sportowe, chociaż mają podobny krój, w wielu miejscach różnią się od bluz casual. Te ostatnie na ogół szyte są w 100% z bawełny czy też bawełny z niewielkim dodatkiem np. elastyny. Bluzy sportowe natomiast nierzadko produkowane są wyłącznie z poliestru. Jest to niesłychanie mocna tkanina syntetyczna, która nie ulega za szybko rozciąganiu i jest mniej podatna na rozdarcia. Dlatego też jest idealna do produkcji strojów sportowych, które muszą znieść spore przeciążenia działające na nie w czasie energicznego treningu. Prócz tego poliester wyśmienicie odparowuje wilgoć, wobec tego zawodnik nie spędza kilku godzin w przemokłej od potu odzieży.

Noś bluzy sportowe wysokiej jakości – będziesz ich używać bardzo długo

Szukajmy przede wszystkim odzieży od najlepszych producentów. Naturalnie, należy wtedy być gotowym na wyższą cenę takiej bluzy, jednakże w zamian otrzymujemy wysokiej klasy produkt z dobrych tkanin, który z pewnością nosić dłużej. Jeżeli jakiś typ bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie warto ubierać zamiast niej zwyczajnej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie mają dodatkowe protektory na łokciach, które chronią zawodnika w czasie wykonywania parad, natomiast bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz, który chroni przed podmuchami wiatru. Żeby nie mieć wątpliwości, iż nabywamy oryginalny towar, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów, które dysponują obszernym asortymentem bluz sportowych dla dzieci, męskich oraz damskich.

Kontakt:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]

Post Author: