Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najważniejsze cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają lata

Drewno to ekologiczny materiał, który prawidłowo pielęgnowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono bardziej intymne i przytulne. Dzisiejsza technologia pozwala znakomicie dopasować cechy drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się eleganckim designem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niskim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają wypaczeniu) i stosowną izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony dowolnie wybranym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach różnego typu – zarówno hołdujących stylu retro, jak i domach zaaranżowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, modele z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz sporo innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich domów

Pragniesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto powierzyć to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, piaskowanymi czy fazowanymi, co zdecydowanie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: