Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Zamów etykiety na bimber na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na Sylwestra, ślub czy imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można umieścić informację o dacie i miejscu ślubu, podziękowanie za obecność czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych wzorach i kolorystyce, dlatego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na butelki – oznaczaj własne przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. Na dodatek flaszki można też oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: