Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Chcesz nabyć baniak do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: