Wybielanie zębów przy pomocy światła

Wybielanie zębów przy pomocy światła

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety mnóstwo czynników zewnętrznych niszczy nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające wystarczają. Jak odzyskać piękny uśmiech? Które metody wybielania są najbardziej efektywne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zdrowe i śnieżnobiałe zęby

Czyszczenie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (pasty, soda oczyszczona, paski), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najchętniej wybierane? Lekarze szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie jest bolesny i jest bezpieczny dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w jamie ustnej nie ma ubytków. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego wzornika ustala się kolor zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Ważne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając nieestetyczne zażółcenia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o kilkanaście tonów, efekty są zatem niesamowite i utrzymują się do 2 lat. Po zabiegu trzeba wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej tydzień. Znakomite rezultaty zapewnia także wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.

Post Author: