Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Znajdź polskiego psychologa UK na miarę swoich potrzeb na https://psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit fala emigracji właściwie zanikła, jednak nadal nie brakuje ludzi skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym kraju, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania tego typu bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: