Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

W tym miejscu sprawdzisz, komu zlecić catering na imprezę.

Sezon wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio wydarzenia plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w przeróżnych miejscach w Polsce prowadzone są bankiety, konferencje czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Zarezerwowałeś salę na event lub wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik? Wspaniale!! Teraz trzeba zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych napojów, gorących potraw oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy jest istotna – przemyślane rozstawienie stolików, eleganckie akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią również, jeśli potrawy będą ułożone na talerzu jak w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem korzystania z usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi znakomite posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie klienta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania szczegółów oferty podpowie ona, jakie potrawy, przekąski oraz napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: