Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Więcej szczegółów o przygotowaniu wirtualnego spaceru Google. Skieruj się tutaj

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, aby wśród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych ofert, marek bądź przedsiębiorstw. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google wszystkich aktualnych informacji, adresu strony internetowej firmy, stosownej prezentacji firmy i umieszczenie estetycznych fotografii. Jest także inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal niewiele firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo firm postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: