Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Wszystko o sporządzaniu panoram 360 Google. Zajrzyj tutaj.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy firm. Głównie widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale także napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie zdjęcia daje odczucie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu gastronomicznego, biura albo hostelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej ciekawa oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z oglądanym punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto umieścić na Facebooku głównie gdy prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Wykonanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć zawodowcowi!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednak do celów biznesowych powinno się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości fotografii, które w dodatku będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: