Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Na https://bit.ly/3j1r0Q3 znajdziesz pełną ofertę sali weselnej.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeśli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, warto szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli udekorowanie stołów, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i wybranie menu. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Lokal na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie ślubne w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządza się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ok. 130 gości. Przyjęcie można wyprawić też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: