Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Zajrzyj tutaj, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta przyjęć w Krakowie.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie święte, przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności oraz ceremonie chrztu. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom imprezy właściwe warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny albo osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, zaproszonym wypada przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast imprezy, w których sporą grupę gości stanowią najmłodsi, między innymi chrzty albo komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom również powinny być dopasowane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez rozstawienie i przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: