Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Szukasz pełnej oferty lokalu na urodziny? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji różnych rocznic, urodzin czy imienin nie organizujemy żadnych zabaw z rodziną oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Ale zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których należyte świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wynająć lokal na osiemnaste urodziny czy wyprawić imprezę w mieszkaniu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i kupować napoje alkoholowe, głosować w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Ale zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy z kolegami. Można ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smakowite dania imprezowe. Chciałbyś się bawić na powietrzu? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – dekoracja pomieszczenia także jest ważny!

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Rekomendujemy z tego powodu koniecznie zatroszczyć się o to, by niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali też jest niesłychanie ważny, aby goście w pełni wczuli się w atmosferę imprezy. Polecamy więc wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie ścian według wytycznych solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: