Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Dalsze informacje o pozycjonowaniu www Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług spowodowała, iż każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych przedsiębiorstw

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “restauracja bliskowschodnia kraków”, “hydraulik kraków” albo “sklep z oponami kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od blisko 15 lat. Przez te lata na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, poprawę treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: