Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na eksport i import. Z tego powodu wymaga również nowoczesnych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu dóbr. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji wykorzystywane są zawsze surowce najwyższej klasy, dostarczane przez uznanych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 3 dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie prekursorskich projektów na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do transportu szczególnie wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia albo w kilku autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy wykonywane są na obszarze całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o komfort odbiorców, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do naczep spółki są dostępne od ręki, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło fotografii: gniotpol-trailers.com.

Post Author: