Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Oferta parkingu w Balicach pod Krakowem

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz szybko dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – utwardzona nawierzchnia

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.

Post Author: