Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o Balice parking

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: