E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce - więcej o ofercie na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma moc zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie odbiorców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami hakerskimi, wykorzystanie tylko sprawdzonych, potrzebnych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać rozmaite porady i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: