Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Jeśli potrzebujesz zamówić organizację wesel w Krakowie, skieruj się tutaj.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie czy wesela, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz doświadczonych kucharzy i kelnerów

Organizowanie przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, wybór wystroju sali, sporządzanie listy gości oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek i trunków podawanych w czasie przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, żeby stoliki były cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy profesjonalnie donosiła gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, tak w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowaną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek zgodnych z estetyką wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem samodzielnie skomponować jadłospis z sugerowanych potraw. Warto jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: