Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty wynajmu szalunków? Nie czekaj! Wejdź na ten link

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, lecz łatwo zaobserwować także konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie zawsze firmy budowlane mają własne szalunki. Gdy będą potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o komforcie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, gdy zbliża się termin startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą dotychczasowi kontrahenci.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: