Szczelne okna energooszczędne

Szczelne okna energooszczędne

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, skieruj się na tę stronę.

Najbardziej istotnym elementem, o którym nie można zapomnieć przy termomodernizacji budynku, są odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży znajdziemy w różnych wariantach. W jaki sposób są wykonane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – postaw na komfort termiczny

Drewniane okna wykonane są z przyjaznych dla środowiska komponentów – np. dębu i meranti. Charakteryzują się świetnymi parametrami, dzięki czemu dorównują swoim odpowiednikom z PCV. Modernizując dom przed zimą, należy zwrócić baczną uwagę na izolację termiczną okien. Daje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz pomieszczenia, ale przede wszystkim oszczędność drewna lub oleju opałowego. Współczynnik przepuszczalności cieplnej musi być zachowany na prawidłowym poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), a wtedy w lokalu osiągniemy komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w budynku, a przez szpary nie wpada zimno z zewnątrz.

Okna energooszczędne – uniknij hałasu z zewnątrz

Podejmując się termomodernizacji zweryfikujmy inny ważny detal – współczynnik izolacji dźwiękowej. Jeśli chcemy cieszyć się spokojem i ciszą w domu – zainwestujmy w dobrze izolowane okna drewniane. Niesamowicie ważne są również specjalistyczne okucia okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technologia gwarantuje pozbycie się niepożądanego pogłosu, a także wspaniały komfort cieplny w budynku.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: