Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Więcej szczegółów o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków na http://tinyurl.com/y5c2pvs2.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: