Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Producent pokryć dachowych - z aktualną ofertą zapoznasz się na regamet.pl.

Stosowane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe i ceramiczne na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele atutów tych drugich przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz także dla deweloperów.

Blachodachówki – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru względów. Po pierwsze ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, ale również ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i mniej czasochłonny niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ułożenie zabiera zazwyczaj dużo więcej godzin. Kolejną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, także dość wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych obiektów, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blach dachowych

Aby zamówić blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty wybór paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, zlokalizowanych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Chlubą REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, jak również rdzewienie. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: