Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Złóż wizytę w biurze architektonicznym Kraków - tu skorzystasz z usług profesjonalistów.

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną zamieszkać w ustawnym i komfortowym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji czy firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie kontroluje przebieg prac, planuje odnowę budynku albo proponuje aranżację już gotowych domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię innowacyjne, oryginalne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych czy wnętrz mieszkalnych. Wykonane realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, mieszkania pod wynajem, biura i żłobki. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: