Oczyszczacz powietrza – oddychaj swobodnie

Oczyszczacz powietrza – oddychaj swobodnie

Społeczeństwo powoli nabiera świadomości, jak istotna dla samopoczucia i zdrowia jest czystość powietrza. Wraz z powietrzem wdychamy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i substancje uczulające: kurz, dym tytoniowy, pyłki kwiatów, spaliny samochodów czy bakterie i wirusy. Jak więc wykonać oczyszczanie powietrza w mieszkaniu czy biurze?

Oczyszczacze powietrza – co usuną?

W dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie domu w oczyszczacz powietrza. To urządzenie upora się zarówno z z zanieczyszczeniami cząsteczkowymi i biologicznymi, jak i kurzami. Efektywność oczyszczaczy powietrza oblicza się określając najmniejszą wielkość cząsteczki zanieczyszczenia, która zostanie wychwycona w ich filtrze. Urządzenia o wysokiej wydajności, zawierające tzw. filtry HEPA, wyłapują praktycznie 100% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Niemniej jednak oczyszczanie powietrza ze stosownym urządzeniem jest jeszcze skuteczniejsze.

Przetestuj oczyszczacz powietrza Airdog

Nowatorskie oczyszczacze powietrza Airdog korzystają z opatentowanej technologii Ionic Wind Technology, która umożliwia maksymalny stopień filtracji. Wyłapują one nawet drobiny o rozmiarze 0,0145 mikronów, co eliminuje dym tytoniowy, sadzę czy pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Urządzenie Airdog X5 skutecznie i w mgnieniu oka eliminuje też wirusa grypy, co potwierdziły wykonane testy. Przewagą oczyszczaczy powietrza Airdog jest ich konstrukcja, która przyczynia się do obniżenia wydatków związanych z eksploatacją. Nie ma konieczności cyklicznej wymiany jednorazowych, papierowych filtrów HEPA – filtr wstępny i kasetę filtracyjną można umyć, zaś jonizator plazmowy wystarczy wyczyścić suchą gąbką. Te oczyszczacze powietrza działają cicho, są energooszczędne oraz proste w użyciu.

Post Author: