Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Głównym motywem, przez który na witrynę online może być nałożony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych kar?

Nienaturalne linki przychodzące – szkodliwe pozycjonowanie

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie nadmiernej liczby fraz kierujących internautów na naszą stronę internetową. Łamią one normy naturalnego linkowania wypracowane przez koncern Google, bo manipulują miejscem witryny w przeglądarce. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące występują w postaci tekstów promujących najeżonych sztucznymi frazami. Szerzy się także proces wymiany linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieuczciwe praktyki zostaną wykryte, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej lokalizacji w przeglądarce, czsem aż o 50 stron.

Jaka agencja wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Nie zapominajmy, że gdy na portal będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo starać się o przywrócenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety niezwykle pracochłonny i nie zapewnia całkowitego sukcesu. Jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę na sprawne usunięcie filtrów – zasięgnijmy porady doświadczonej agencji pozycjonującej. Profesjonaliści automatycznie ustalą rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko prestiżowym firmom.

Post Author: