Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Wyprawy w góry - sprawdź aktualną ofertę.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem doceniającym pewne i rzetelnie opracowane eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Planujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy oraz Dolomity.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: