Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Solidna porcja informacji o Flobo. Przeczytaj koniecznie!

Przedsiębiorcy wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, tym samym znakomicie zda egzamin w szkołach językowych albo niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: