Jak wybrać kufry na motocykl

Jak wybrać kufry na motocykl

Jeśli potrzebujesz kufrów motocyklowych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś fanatykiem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie często musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Ale który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: