Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Zajrzyjcie do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można wyszukać praktycznie wszystko, nadal wiele produktów powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotego pierścionka, łańcuszka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego wymiaru albo wykona nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się na ślub, chrzest czy imieniny.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę lub pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy uszkodzoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Post Author: