Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Dowiedz się więcej o biżuterii srebrnej.

Jest z ludźmi od stuleci i pomimo dostępności wielu innowacyjnych projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dekad?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma sporo lat, ale należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować albo uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: