Pierścionki z ametystami

Pierścionki z ametystami

Jeśli chcesz kupić biżuterię z ametystami, koniecznie sprawdź https://www.ametysty.com.pl

Ametyst uznawany jest przez wielu jako najbardziej wyjątkowa odmiana kwarcu. Występuje między innymi w Chinach, Meksyku, Madagaskarze i Rosji. Złoża tego kruszca znajdują się także w Polsce. Ametyst ma fioletowy kolor, który zawdzięcza obecności śladowych ilości glinu i żelaza. Pokaźną kolekcję biżuterii z tymi kamieniami szlachetnymi znajdą Państwo na stronie www.ametysty.com.pl.

Kiedy nosić biżuterię z ametystami?

Biżuteria z ametystów odegrała swoją znaczącą rolę w historii. Już Pismo Święte wspomina o tym cennym kruszcu. Berło brytyjskich władców było wysadzane ametystami, a w watykańskim skarbcu po dziś dzień leży papieski pierścień z tym szlachetnym kamieniem. Z tego powodu biżuterię z ametystem można zakładać przyjęcia czy spotkania biznesowe. Ametyst ”uwielbia” srebro i w takim zestawieniu prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Biżuteria z ametystami – moc i właściwości

Ametyst uważany jest za kamień relaksu. Dlatego też biżuterię z tym wyjątkowym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na kolor i estetykę, ale także z powodów natury metafizycznej. Część kobiet, nosząc wisiorek z ametystem przez dłuższy czas, zaczyna czuć spokój i uwalnia umysł. Na temat energii tego kamienia ozdobnego lepiej wyrobić sobie własną opinię.

Post Author: