Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o srebrnych kolczykach na srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są okraszone kosztownymi klejnotami albo całkowicie proste. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc kupując je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się nienagannie, należy dokładnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy odkurzać je często miękką gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych woreczkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle naruszają elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.

Post Author: