Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Jeśli szukasz kolczyków ze sztyftami, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne minerały, ale również rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite typy zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które cenią prostotę oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe okazje, a także te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się na pewno wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych strojów. Do biura dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: