Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Chcesz zamówić kolczyki długie? Odwiedź ten adres.

Elegancka biżuteria doskonale akcentuje naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie bale lub romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – listki, pałki oraz delikatne łańcuszki

Długie kolczyki pasują do przeróżnych typów urody – mogą je zakładać panie ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak również te o owalnej twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum dwa cm cudownie wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, przykładowo, w postaci listków lub rurek. Modne są także wiszące kolczyki w kształcie delikatnych łańcuszków, które świetnie wyglądają na uszach oraz stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kół – te modele nie wydłużają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na Sylwestra i potańcówkę

Kolczyki długie pasują tak na co dzień oraz od święta. Będą wspaniałym uzupełnieniem szykownej sukni, założonej na przykład na ślub znajomej, zabawę szkolną albo bal sylwestrowy. Piękne srebrne kolczyki z błękitnymi kamieniami podkreślą błękitną barwę oczu, a złocone pałeczki będą świetnie pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wyśmienicie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask z pewnością zafascynuje każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to oznaka ponadczasowej wytworności.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: