bransoletki z koralikami, srebrna biżuteria

Bransoletki z koralikami

Jeśli chcemy mieć niepowtarzalne bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je w domu. Naturalnie możemy również nabyć je w sklepie, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ sprawdzają się na każdą okoliczność.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka komponujemy unikalną biżuterię. To łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Sieci mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli chcemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu bransoletki będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ten sposób należy do bardziej pracochłonnych od wcześniej opisanej metody szydełkowej.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach popularne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii staje się znacznie szybsze i prostsze.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: