Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Tu przejrzysz ofertę dystrybutora motoreduktorów.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 95%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Positec.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: