Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Chcesz kupić skrzynkę telekomunikacyjną? Skieruj się na tę stronę.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym budynku – określają to akty normatywne. U producentów dostaniemy wiele ich typów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy dwa podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, jak również wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – na przykład światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zainstalować m. in. na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Ważnym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Uniwersalne zamki świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać także o uporządkowaniu przewodów – do tego celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Post Author: