Gdzie stosowany jest wzmacniacz kanałowy

Gdzie stosowany jest wzmacniacz kanałowy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza kanałowego, powinieneś odwiedzić ten adres

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak możemy się domyślić z nazwy najważniejszym zadaniem jakie pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy w jaki sposób działa to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w górach i tunelach

W sprzedaży znajdziemy mnóstwo mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Zakładane są na terenach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, tunelach i w niektórych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodowe rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich osłona powoduje, że mogą być montowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – 4 dedykowane filtry kanałowe

Najczęściej stosowany wzmacniacz kanałowy posiada cztery odrębne wejścia – takich jak UHF lub UKF(FM). Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię niwelującą zakłócenia pochodzące z internetu bezprzewodowego. Zależnie od modelu posiada także trzy-cztery dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT-6DT. Wzmacniacze kanałowe posiadają zewnętrzne zasilanie, a także diody LED.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Post Author: