Chcesz poznać techniki malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Chcesz poznać techniki malowania akwarelami? Zapisz się na kurs

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty nauki malowania akwarelami!

Malowanie akwarelami jest jednym z twórczych sposobów wyrażania siebie i nie trzeba stawać się w tym profesjonalistą, by odczuwać z tego przyjemność na co dzień. Dla wielu ludzi jest to wszak tylko pasja bądź metoda odpoczynku po wyczerpującym dniu i nie pragną oni osiągnięcia w tej sferze doskonałości. Jednak jeżeli pragniesz malować coraz lepiej, opłaca się zapisać się na kurs malowania akwarelami.

Kurs akwareli – nie tylko dla artystów-amatorów

Akwarele to wbrew pozorom nie jest proste medium. Obraz zdaje się bardzo niepozorny i prosty do uzyskania, lecz wpływa na niego dużo czynników, o których początkujący twórca rzadko ma pojęcie. Znaczną rolę w samym toku malowania ma także koincydencja – farby akwarelowe ciężko kontrolować i nawet twórcy doświadczeni w tej technice nigdy nie mogą być przekonani o tym, że malunek zawsze wyjdzie tak, jak chcieli. Kurs malowania akwarelami to znakomite miejsce, aby rozpocząć swoja przygodę z tą techniką malowania i nabyć potrzebne podstawowe informacje konieczne do odnalezienia w sobie pasji do akwareli. Każdy jest tu ciepło widziany, niezależnie od tego, czy ma już za sobą jakieś próby z akwarelami, czy to jego pierwsza styczność z tym rodzajem farb. Instruktorzy kursu w trakcie pierwszych godzin rzetelnie wyjaśniają cechy tych farb, ogromne spektrum technik ich używania, a także typy papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na finalny wygląd dzieła.

Dlaczego warto zapisać się na kurs akwareli?

W czasach powszechności internetu nie ma problemu, aby wyszperać i obejrzeć tutoriale, które uczą malowania akwarelami. Jednakże nigdy nie będzie to równie rozwijające jak uczestnictwo w kursie akwareli prowadzonym przez wprawnego dydaktyka ze szkoły rysunku i malarstwa. W skutecznej nauce technik artystycznych potrzebne są porady, które uczestnicy kursu słyszą od nauczycieli w trakcie tworzenia prac. Te korekty pomagają sprawniej zdobyć warsztat, a kursant nie musi sam dochodzić do tego, gdzie popełnił błąd, który sprawił, że zamierzany efekt nie dał rezultatów jakie powinien. Ponadto praca w grupie innych osób o wspólnych zainteresowaniach formuje komfortową atmosferę wsparcia, które jest niezmiernie potrzebne w ośmielaniu do ciągłego doskonalenia umiejętności. Udział w rzeczowej ocenie twórczości pozostałych kursantów, umożliwia potem rzetelnie ocenić osobiste prace już zakończeniu kursu.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: